Звітність

Офіційна звітність школи

До списку розділу Звітність
На головну сторінку

Звіт директора школи за 2019-2020 н.р.

2020-03-04

У 2019-2020  році  педагогічний колектив працює над навчальною проблемою: «Впровадження інтерактивних та проектних технологій в навчально-виховний процес з метою підвищення ефективності праці вчителів та формування життєвих компетентностей учнів».

Загальна інформація про школу

Повна назва:  Красівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ц.Л. Посудевського Семенівської сільської ради. Поштова адреса: Україна, Житомирська область, Бердичівський район, с. Красівка, вул. Миру 24.

E-mail: kraszosh@ukr.net

Сайт: kraszosh.in.ua

Кількість учнів: 6 7

Кількість класів: 10      

Мова навчання: українська

Змінність навчання: 1

Кількість вчителів: 19

За останні роки адміністрація та педагогічний колектив можуть стверджувати, що в школі відбуваються позитивні зміни, серед яких варто відзначити:

• активне впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес;

• всебічне інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу;

• участь усіх учасників у реалізації завдань навчально-виховного процесу;

• впровадження STEM-технологій для формування навчальних компетентностей учнів.

       У І семестрі 2019-2020 н.р. вчителі разом з учнями здійснили перші кроки із впровадження технології STEM в освітній процес Красівської школи. З метою реалізації даної технології було реалізовано мейкерський SТRЕАМ-проект «Без минулого немає майбутнього», який складався з 11 міні-проектів.

      Результатом впровадження цих проектів та STEM-освіти повинно стати ефективне формування раннього професійного самовизначення та усвідомленого професійного вибору, підготовка учнів до освіти після школи.

     Саме практичне спрямування та міжпредметна інтеграція в щоденній діяльності допоможе досягнути основної мети плану – стати «Школою природи», що розвиває екологічне мислення, дає можливість учням відчути свою приналежність до рідного краю, зрозуміти його туристичну привабливість, що потенційно сприяє появі нових комерційних проектів.

Концепція Нової української школи пропонує школам  працювати на засадах «педагогіки партнерства», використовуючи інноваційні методи навчання. Перехід до інноваційної освіти європейського рівня передбачає підготовку фахівців нової генерації, здатних до сучасних умов соціальної мобільності, засвоєння передових технологій.

STEM-освіта як один із сучасних інноваційних підходів знаходиться на перетині різних дисциплін, і саме їхня синергія і дозволяє вдало та ефективно організовувати освітній процес. Учителі створюють сприятливі умови для розкриття і розвитку учнів.

Протягом року учні формували життєву компетентність, екологічно-грамотну поведінку та бажання охороняти і примножувати  красу природи і берегти своє здоров’я.

В рамках плану оргрозвитку «Шлях до Школи природи: 2018-2020» учні дев'ятого класу навчалися окуліровці на базі розплідника даного закладу.

      Результатом роботи педагогічного колективу є призові місця на  районних учнівських предметних олімпіадах:

  • ІІ місце з математики  (Лісовська Д -учениця 8 класу,вчитель – Войтюк Г.І.)
  • ІІІ місце з біології (Лісовська Д -учениця 8 класу,вчитель – Балюк Ю.В.)

Методичні воркшопи, предметні тижні, місячники безпеки дорожнього руху та цивільного захисту стали невід’ємною частиною плану роботи школи. Своєрідним надбанням та поштовхом до становлення шкільних традицій являється заснування загальногромадського міні-фестивалю "Варштати Посудевського", на який запрошуються учні з усіх шкіл громади.

За рахунок субвенції в школі:

- проведено оновлення водопостачання та облаштовано внутрішній санвузол харчоблоку;

- проведено капітальний ремонт теплотраси та водогону.
     За сприяння Християнського благодійного фонду Церкви Різдва Христового в школі було проведено ремонт приміщення інформаційного центру.
     За допомоги відділу освіти, молоді та спорту  для школи придбано нову промислову електричну плиту, меблі для інформаційного центру школи.

Підприємці В. Негребецький та Ю. Лямпук постійно надають допомогу при вирішенні нагальних питань, в тому числі забезпечення канцелярськими товарами.
     Щорічно сільська рада сприяє виділенню з бюджету 6000 гривень для поточного ремонту школи – підготовки приміщень закладу до нового навчального року.